VESTEL 55UA9600 EKRAN DEĞİŞİMİ

Kategori :

 

İç Ekran ve yeni panel değişim arızasını gidermekteyiz eğer led tv nizde kırık veya ön cam ekran çatlaması olduysa en kısa sürede uygun fiyat ile onarım yaparak hızlı sonuca ulaşmaktayız. Onarım işlemlerinde %100 Orjinal yedek parça kullanarak servis hizmeti vermekteyiz.

Soru ve sorunlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm marka led tv modellerinin ekran tedariğini yurt dışındaki depomuzdan yapmaktayız.

VESTEL 55UA9600 EKRAN DEĞİŞİMİ

VESTEL 55UA9600 Model Led tv nin hasarlı kırık ekran tamiri ve değişim işlemini orjinal  garantili yedek parça kullanarak en uygun fiyata yapmaktayız.

Tv led ekran panelleri diğer adıyla opencell olarak ifade edilen ürümler Yurt dışındaki üretici firmalardan tarafımızca ithal edilmektedir.

Ekran Cam değişimi yaptığımız Led televizyonunuz ilk günkü gibi sorunsuz çalışmaya devem edecektir.

Kırık ekran değişimi dışında farklı onarım ve tamir işlemlerini de garantili ve orjinal parça kullanarak yapıyoruz.

İzmir ve yakın semtlere evden alma eve teslim servis hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız İzmir Elektronikçiler Odasına bağlı olarak tüm markalara özel servis hizmeti veren bir işletmedir.

Buraya tıklayarak ekran değişimi yapılan Ürünleri görebilirsiniz.

Yeni TV almadan önce bir daha düşünün!

Ekranı/paneli oldukça hassas olan yeni nesil televizyonların orjinal parça ile panel değişimini profesyonel ekipmanlarla alanında uzman olan personellerimiz ile yapmaktayız. Büyük ekran olarak ifade edilen cihazların yarı fiyatı maliyetlerle ürün eski durumuna kavuşacaktır görüntü kalitesi kaybı gibi sorunlar kesinlikle yaşanmaz hatta panel yenileme yapıldığı takdirde önceki durumuna göre çok daha iyi bir resim kalitesi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Lcd/led Televizyon Ekranı arka planda bulunan sabit ışık kaynağını hareketli resime çevirerek izleyiciye görüntüyü sağlayan en önemli devre elemanıdır. Bazen son kullanıcılar tarafından dış ekran sağlam iç ekran kırık – kırıldı olarak tanımlanabilir aslında tek bir parçadır teknik olarak open-cell olarak da ifade edilebilir. Hasar alan yada farklı etkenlerden dolayı arızalanan tv ekranı değişimi yapıldıktan sonra cihaz eski görüntü kalitesine kavuşup ilk günkü gibi olacaktır.

Ayrıca, TV Panelinde ön camı ekranı fiziksel bir hasar olmadığı sürece değişim işlemine gerek kalmayabilir daha düşük maliyetle cihaz onarımı mümkün kılınabilir Ege lcd olarak bünyemizde panel tamiri işleminide garantili olarak yapıyoruz led yada lcd teknolojisine sahip olan ; sıvı temas yatay dikey çizgi hataları v.b durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Led Tv Servis!

Türkiye’nin en büyük Led tv servis hizmeti burada… Her marka kırık ekran tamiri, panel arızaları, ekran değişim hizmetleri, uzman ekiplerimizce garantili bir şekilde yapılarak hizmetinize sunulur.

Pratik Linkler

  • Samsung Tv Servisi
  • LG Tv Servisi
  • Philips Tv Servisi
  • Hakkımızda
  • İletişim

 

İletişim Bilgileri

  • 5747/4 Sk. No. 7 MTK Sitesi Bornova İzmir
  • 0 232 469 00 79 - 0 232 262 49 77
  • destek@ledtvservis.com
  • Çalışma Saat : 09:00 - 20:00

2022 © Tüm Hakları Saklıdır.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Call Now ButtonHEMEN ARA